1. Andreas Jonas

    dyrektor zarządzający

    0 3341 - 335 214 a.jonas@stic.de
    .jonas@stic.de">a.jonas@stic.de
  2. Frances Hempp

    godziny otwarcia
    young companies - Letschin
    odpowiedzialny za ochronę danych osobowych

    03341 - 335 214 f.hempp@stic.de
    .hempp@stic.de">f.hempp@stic.de
  3. Constanze Schütt

    manager projektu green companies

    03341 - 335 213 c.schuett@stic.de
    .schuett@stic.de">c.schuett@stic.de
  4. Judit Gulya

    promocja gospodarcza i projekty UE

    03341 - 335 115 j.gulya@stic.de
    .gulya@stic.de ">j.gulya@stic.de
  5. Thomas Seibt

    manager projektu Lotsendienst

    03341 - 335 227 t.seibt@stic.de
    .seibt@stic.de">t.seibt@stic.de
  6. Claudia Rosenstengel

    manager projektu young companies

    03341 - 335 217 c.rosenstengel@stic.de
    .rosenstengel@stic.de">c.rosenstengel@stic.de
  7. Björn Baugatz

    dyrektor oddziału young companies Eberswalde

    03334 - 82 60 401 b.baugatz@young-companies.de
    .baugatz@young-companies.de">b.baugatz@young-companies.de
  8. Manuela Salomon

    dyrektor oddziału young companies Fürstenwalde und Frankfurt (Oder)

    03361 - 35 71 514 m.salomon@young-companies.de
    .salomon@young-companies.de">m.salomon@young-companies.de
  9. Steffen Liebau

    specjalista ds. rozwoju i poszukiwania pracowników

    03341 335 3723 s.liebau@stic.de
    .liebau@stic.de"> s.liebau@stic.de
  10. Olga Bowgierd

    gospodarcza współpraca polsko-niemiecka (SBC)

    + 49 (0) 3341 335 37 22 o.bowgierd@stic.de
    .bowgierd@stic.de">o.bowgierd@stic.de
  11. Mario Hofmann

    manager projektu Energiebüro MOL

    03341 - 335 116 energiebuero@stic.de
    @stic.de">energiebuero@stic.de
  12. Torsten Kohn

    manager projektu COWORKING Oderbruch Alte Schule Letschin

    033475 - 57 94 33 t.kohn@stic.de
    .kohn@stic.de">t.kohn@stic.de
  13. Liane Lübow

    wynajem nieruchomości
    controlling projektów

    03341 - 335 210 l.luebow@stic.de
    .luebow@stic.de">l.luebow@stic.de
  14. Enrico Kücken

    zarządzanie nieruchomościami

    03341 - 335 112 e.kuecken@stic.de
    .kuecken@stic.de">e.kuecken@stic.de
  15. Klaus Kolbe

    dozorca i ogrodnik

    03341 - 335 233 info@stic.de
    @stic.de">info@stic.de